Постинг
31.05.2022 19:59 -
...павле, павле.../ За ужас на теб, и на душманите!
....ТРЯБВА да ви обърна ВНИМАНИЕ , на този Пост...
онзи, ден, писах и за другият, върл..""Тракиец""...ан. щашаров, младши..
сравнете, моля, ще дам и Видео,което, скоро, ми попадна....
и , така, се завъртя Кръгът @
Алия Ошо....
По този начин ти, Павел Серафимов легитимираш една голяма и тлъста лъжа за някакъв си "тракийски" език.
Никой няма право да поставя най-истинският и най-древният човешки език Българският, до една срамна лъжа - тази за някакви си "тракийци"!
Полуистината е по-отровна от лъжата.
Признавайки с половин уста, че българският език е много сходен с "тракийския", ама не съвсем еднакъв, вие да не си помислите нещо!, ти с половин уста признаваш, че май българският не е от Кирил и Методий, а може би от по-рано, разбира се, от тракийския ще да е произлязъл???!!! ...
Тракийски език не е имало никога.
Самата дума тракийски е с небългарски корен. Тя не съществува в хилядолетния Български език. Тя е лъжа, съшита с бели конци от шепа историци, плащани в чужди служби.
Ние сме Българите и винаги сме били Българите!
Винаги Българския език сме говорили.
И винаги така сме си го наричали - БЪЛГАРСКИ!
И никога от себе си не сме се отказали!
За ужас на душманите!
https://www.kaldata.com/forums/blogs/entry/21289-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%8F-%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D0%BA-%D0%BF%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%B8%D1%8F%D1%82-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%8F%D1%82-%D0%B8-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D0%BD-%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D0%BA-%D0%BD%D0%B0-%D1%87%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%87%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%82%D0%BE/ - https://www.kaldata.com/forums/blogs/entry/14790-%D0%B4%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8-%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B8-%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%B0-%D0%BD%D0%B5-%D1%81%D0%B0-%D1%81%D0%B5-%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%B0%D0%BB%D0%B8/
- Алия Ошо
Ако загубят протестиращите, губи цял нар...
Да се смени името на Благоевград!
Фашизмът настъпва планомерно. Бабичките ...
Да се смени името на Благоевград!
Фашизмът настъпва планомерно. Бабичките ...
СВЕТЛА Й ПАМЕТ
!!! Йордан Камджалов - 2 милиона евро, 1...
Кое в кабинета на Радев е както трябва, ...
!!! Йордан Камджалов - 2 милиона евро, 1...
Кое в кабинета на Радев е както трябва, ...
и Павел лъже АЛАНГРО, както стана модерно да се казва.
От моя гледна точка дискусии с двамата са загуба на време.
Преди малко й пратих това.
19:34 - Алия? Правиш същото, в което обвиняваш Павел Серафимов.
Езикът ни е далеч не толкова стар, колкото си мислиш.
На около 1000 години е.
Сериозна смесица от различни езикови семейства.
Гръко-тюрко-латино-славяно-ирано-индийски.....
Коментарът чака одобрение
Постинг: Тракийската лъжа
Автор на постинга: aliya
Редактирай | Изтрий
цитирайОт моя гледна точка дискусии с двамата са загуба на време.
Преди малко й пратих това.
19:34 - Алия? Правиш същото, в което обвиняваш Павел Серафимов.
Езикът ни е далеч не толкова стар, колкото си мислиш.
На около 1000 години е.
Сериозна смесица от различни езикови семейства.
Гръко-тюрко-латино-славяно-ирано-индийски.....
Коментарът чака одобрение
Постинг: Тракийската лъжа
Автор на постинга: aliya
Редактирай | Изтрий
верно, аз ги чета внимателно, и все пак..
къде е Далаверата, в тази Тракийска...мафия
се превъзбудих, да разбера...
не го, пиша.ей така..от скука...
има''неша'', с които Алиа, преиграва, даа..
ноо, днес е права...
/ Това е поредната изфабрикувана в сравнително ново време лъжа от шепа платени историци, проводници на антибългарщина.
Дори и наш съвременник като Павел Серафимов се опитва да доутвърди тази историческа измама, като се опитва да докаже някакво си "сходство" между тракийския и българския език! За целта върви платена реклама и във Фейсбук, и в Ютюб на новата му книга.
Сами разбирате, че рекламите, издаването на книги, разпространяването на лъжи струва много пари. И някой го спонсорира.
Отговорите на тези въпроси търсете сами..
цитирайкъде е Далаверата, в тази Тракийска...мафия
се превъзбудих, да разбера...
не го, пиша.ей така..от скука...
има''неша'', с които Алиа, преиграва, даа..
ноо, днес е права...
/ Това е поредната изфабрикувана в сравнително ново време лъжа от шепа платени историци, проводници на антибългарщина.
Дори и наш съвременник като Павел Серафимов се опитва да доутвърди тази историческа измама, като се опитва да докаже някакво си "сходство" между тракийския и българския език! За целта върви платена реклама и във Фейсбук, и в Ютюб на новата му книга.
Сами разбирате, че рекламите, издаването на книги, разпространяването на лъжи струва много пари. И някой го спонсорира.
Отговорите на тези въпроси търсете сами..
че, всеки пише,заради...тезз тъпи плюсчета..
а не за Идеята,за ИСТИНАТА...
има многоо лъжи в нашата официал история,затова
и ги чета...
някакви.. бг генетици, отскоро. установили, че..всчики
европейски.породи, кучета, водели..Рода си...
пак, оттук..от България...
мама миаа....
цитирайевропейски.породи, кучета, водели..Рода си...
пак, оттук..от България...
мама миаа....
5.
fun1001 -
./ https://www.chitatel.net/trakiya-v-granitsite-na-rimskata-imperiya/
31.05.2022 20:58
31.05.2022 20:58
Източник: nauka
Автор: Владимир Попов
Траките, са ''дали'' и многоо..
Римски..гладиатори и некои...Военачалници и
некои..императори..нали, са били федерати,защо, не..
амии, така съм чела и аз, че са били...много войнствени и агресивни..
бойци/ наемници/ и завоеватели...
така е било, в Древността..Сила, Бързина, и..коварство...
и сега е подобно...без Силата, и Гладиаторите..)
но си имаме..Футбол..чалга, Тото, Ергенът...нали, фльори..
многооо сме...Велики, просто, не ни..разбират, добре..на запад))
цитирайАвтор: Владимир Попов
Траките, са ''дали'' и многоо..
Римски..гладиатори и некои...Военачалници и
некои..императори..нали, са били федерати,защо, не..
амии, така съм чела и аз, че са били...много войнствени и агресивни..
бойци/ наемници/ и завоеватели...
така е било, в Древността..Сила, Бързина, и..коварство...
и сега е подобно...без Силата, и Гладиаторите..)
но си имаме..Футбол..чалга, Тото, Ергенът...нали, фльори..
многооо сме...Велики, просто, не ни..разбират, добре..на запад))
Не знам защо, но всеки народ се чувства превъзбуден, като му говорят, че обитава сегашните си земи от нам си колко дълго време :).
Никой не се замисля, че може името мизи да е дадено на българите по едноименната географска област например.
Траките, видиш ли :):):).
Ами да им посегна на най-милото, бога Дионис тогава.
Дий е названието на жреците на Один. Сагите са недвусмислени. Один идва от Азия, където имал обширни земи :):):). Не знаем точно кога се е случило нашествието, но остатъци от тюркски език има дори в тези писмени паметници. Скандинавските руни :):):), понеже тюрките :) нямали писменост; руни при етруските, чийто надписи се четат дори през днешния татарски език...
И така - дий-он/ен, ис е гръцко окончание за м. р. ед. число... Останах изумен от описваните празници джиен в Джагфар тарих...
Това е със сигурност основния компонент сред траките. Има и племенни имена, има и топоними. Самите гърци :) са контактували с местни - повтарям, местни! - тюркоезични племена. Дал съм подробна обосновка, ако щете и през Омир, чието име няма грам смисъл в нито един европейски език.
От тази гледна точка траките са ни роднини,но нищо повече и произхождат от нас, а не ние от тях. Видимо става дума за смесен народ и не виждам вариант за общ език, наречен тракийски. Кака ти Радка и тя се изцепва :) покрай Иван ти Тренев, на когото чистосърдечно предлагам да се захване с нещо, което разбира, и уточнявам, че писмени знаци е нещо много по-различно от украса по глинени плочици :).
Има писменост и преди шумерите. В пещера (извинявам се, не ми се търси точно сега, някъде в Индия беше) има наскални символи, които няма какво друго да са освен писменост, възраст 6-8 000 години. Може да успея да намеря публикацията тези дни.
Къде е далаверата ли? Така се продават много по-скъпо артефактите, като ги обявиш за "тракийски", сиреч изначално европейски, изконно и първично принадлежащи на коренната европейска цивилизация :). Или изкуствено повишаване на търговата стойност.
Това са милиони истински пари. Колко още гробници са неразкопани :):):).
Играта, Юлка, е на МНОГО ВИСОКО НИВО.
цитирайНикой не се замисля, че може името мизи да е дадено на българите по едноименната географска област например.
Траките, видиш ли :):):).
Ами да им посегна на най-милото, бога Дионис тогава.
Дий е названието на жреците на Один. Сагите са недвусмислени. Один идва от Азия, където имал обширни земи :):):). Не знаем точно кога се е случило нашествието, но остатъци от тюркски език има дори в тези писмени паметници. Скандинавските руни :):):), понеже тюрките :) нямали писменост; руни при етруските, чийто надписи се четат дори през днешния татарски език...
И така - дий-он/ен, ис е гръцко окончание за м. р. ед. число... Останах изумен от описваните празници джиен в Джагфар тарих...
Това е със сигурност основния компонент сред траките. Има и племенни имена, има и топоними. Самите гърци :) са контактували с местни - повтарям, местни! - тюркоезични племена. Дал съм подробна обосновка, ако щете и през Омир, чието име няма грам смисъл в нито един европейски език.
От тази гледна точка траките са ни роднини,но нищо повече и произхождат от нас, а не ние от тях. Видимо става дума за смесен народ и не виждам вариант за общ език, наречен тракийски. Кака ти Радка и тя се изцепва :) покрай Иван ти Тренев, на когото чистосърдечно предлагам да се захване с нещо, което разбира, и уточнявам, че писмени знаци е нещо много по-различно от украса по глинени плочици :).
Има писменост и преди шумерите. В пещера (извинявам се, не ми се търси точно сега, някъде в Индия беше) има наскални символи, които няма какво друго да са освен писменост, възраст 6-8 000 години. Може да успея да намеря публикацията тези дни.
Къде е далаверата ли? Така се продават много по-скъпо артефактите, като ги обявиш за "тракийски", сиреч изначално европейски, изконно и първично принадлежащи на коренната европейска цивилизация :). Или изкуствено повишаване на търговата стойност.
Това са милиони истински пари. Колко още гробници са неразкопани :):):).
Играта, Юлка, е на МНОГО ВИСОКО НИВО.
7.
marana69 -
точноо така, мисля и Аз,и като, проследя тези новите ГУРУвци, следите, водят до Хеверските Богаташи..
31.05.2022 21:18
31.05.2022 21:18
...то, и Златото, е в ръцете им, и ФЕД, и иманярите и Интернет, и Космоса
футбола и всички.....Аукциони..за милиони..
абсолютно, на верна следа сме, с теб! )
От тази гледна точка траките са ни роднини,но нищо повече и произхождат от нас, а не ние от тях. Видимо става дума за смесен народ и не виждам вариант за общ език, наречен тракийски. Кака ти Радка и тя се изцепва :) покрай Иван ти Тренев, на когото чистосърдечно предлагам да се захване с нещо, което разбира, и уточнявам, че писмени знаци е нещо много по-различно от украса по глинени плочици :).
Има писменост и преди шумерите. В пещера (извинявам се, не ми се търси точно сега, някъде в Индия беше) има наскални символи, които няма какво друго да са освен писменост, възраст 6-8 000 години. Може да успея да намеря публикацията тези дни.
Къде е далаверата ли? Така се продават много по-скъпо артефактите, като ги обявиш за "тракийски", сиреч изначално европейски, изконно и първично принадлежащи на коренната европейска цивилизация :). Или изкуствено повишаване на търговата стойност.
Това са милиони истински пари. Колко още гробници са неразкопани :):):).
Играта, Юлка, е на МНОГО ВИСОКО НИВО.
цитирайфутбола и всички.....Аукциони..за милиони..
абсолютно, на верна следа сме, с теб! )
От тази гледна точка траките са ни роднини,но нищо повече и произхождат от нас, а не ние от тях. Видимо става дума за смесен народ и не виждам вариант за общ език, наречен тракийски. Кака ти Радка и тя се изцепва :) покрай Иван ти Тренев, на когото чистосърдечно предлагам да се захване с нещо, което разбира, и уточнявам, че писмени знаци е нещо много по-различно от украса по глинени плочици :).
Има писменост и преди шумерите. В пещера (извинявам се, не ми се търси точно сега, някъде в Индия беше) има наскални символи, които няма какво друго да са освен писменост, възраст 6-8 000 години. Може да успея да намеря публикацията тези дни.
Къде е далаверата ли? Така се продават много по-скъпо артефактите, като ги обявиш за "тракийски", сиреч изначално европейски, изконно и първично принадлежащи на коренната европейска цивилизация :). Или изкуствено повишаване на търговата стойност.
Това са милиони истински пари. Колко още гробници са неразкопани :):):).
Играта, Юлка, е на МНОГО ВИСОКО НИВО.
6. dobrodan - Свири се на тънка струна, горните прагчета :).
21:05
Видиш ли някъде конница и конен народ в древността, не се съмнявай какъв език е говорел. Скитите-иранци, а? Саки? :):):):):):):)
Кой да им каже на учените, кой, като не питат където трябва :):):):)!
Сака е наименованието на кокалчето от агнето, което наричаме
АШИК.
Играта на ашици :):):) е вече непозната у нас.
Малейй, какви неща излязоха, нали ти писах за невъзможната реалност :):):).
цитирайКой да им каже на учените, кой, като не питат където трябва :):):):)!
Сака е наименованието на кокалчето от агнето, което наричаме
АШИК.
Играта на ашици :):):) е вече непозната у нас.
Малейй, какви неща излязоха, нали ти писах за невъзможната реалност :):):).
..чакам оше, краси...лека нощ,мой друг ()
Малейй, какви неща излязоха, нали ти писах за невъзможната реалност :):):).
цитирайМалейй, какви неща излязоха, нали ти писах за невъзможната реалност :):):).
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене

