Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
01.06.2022 10:35 - що е то, Фокси..проСти @
Автор: notfun Категория: Тя и той   
Прочетен: 1316 Коментари: 6 Гласове:
4

Последна промяна: 01.06.2022 14:03

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
 


   image
и, кой, кой е в картин каа... тааа  )


за поста „ТИ си ХАКЕР ,Сине мой "...

peshev/blog/harakterni-belezi-na-hakera/.


а, тук съм..пак  азз/..)


        https://milady.blog.bg/tq-i-toi/2015/11/23/smotanata-pyrva.1409312

        Поредният ти Пост отново е субективен и неактуален/и краден!!
       Ти си Хакер ,сине...“ отново изплагиатсван от.. чичко Гугъл...
       Твоят Цирк тук е просто плод на нездрави емоции и Болно Его..

      Хистерия и патетика има у теб извини ме,колега..и никаква здрава
        Софистика...
      Г.100именов Гювеч- анофф, и аз заставам на100 % зад думите си.
      За сетен път те съветвам, Г-не ,не си вади *урката  тук в детската 
      градина. Има прекалено много добре презентирани профи сайтове,
      ако ти се възприемаш ,като  ИТ професионалист,за да можеш най
      сетне там да се докажеш ,и начешeш своето болно Его и Мания за
      величие. Нямам никакви лични симпатии и отношения към теб.
     Просто те сигнализирам  в една нормална открита дискусия,
     и  пред лицето на всички колеги  и служебни лица от блога.
      Моля те ,не ми пиши  на лични ! 











Гласувай:
4



1. notfun - пси- хото 866, пак, се ''качи на' гърба ми)))
01.06.2022 10:39
още 866год, НЕМА да стигнеш...
кака си, буля си, леля си, и...баба си..Джулия..

Тагове: retarded,
цитирай
2. notfun - https://m.imdb.com/title/tt0044632/mediaviewer/rm2793322753?ref_=ext_shr_lnk
01.06.2022 10:45

ще дам и Видеото, по обяд...

накъдето, и да се''обърна'',гранича, със Себе си..))
Джулия Невърленд..
Графиня Глория фон Турн унд Таксис, Долна Саксония...
цитирай
3. notfun - https://starforlife.blog.bg/lichni-dnevnici/2017/05/04/windows-10-creators-update-otgovor.1545040?reply=4997733
01.06.2022 10:54

да дам и Баткоо, че ни..доМъчня многоо, на всички...нали..
жорее, елаа бе..имаме Празник днес, лутко..


4. cortana - 29.09.2015 17:30 - Ти си Хакер?! ( няма по-престижно от това )
04.05.2017 23:15

http://starforlife/technology/2015/09/29/ti-si-haker-niama-po-prestijno-ot-tova.1395450


"Хакер" това е начин на живот!
цитирай
4. marana69 - аз ,това го поствах пр 5 -6 - 7- 8 год...марИ мушмуло)
01.06.2022 11:14


PhrozenCrew on April 29th, 2009 19:44 [#]

Това е материал, който циркулира в БГ интернет пространството може би от 7-8 години. Добре е да се популяризира, но има един проблем.
Кодирането на знаците в материала е в Windows-1251, в хедъра е изпратена заявка за четене от браузера на Windows-1251.
И все пак има маймуница в истински браузери, като Opera и Firefox.
Иначе сървара на пръв поглед излъчва:
Accept-Charset: windows-1251,utf-8;q=0.7,*;q=0.7

Ако си приятел на Йовко му кажи да си оправи кодирането на символите в материала или излъчването на енкодинга от сървара. Подобен проблем би отказал от четене много кандидат хакери :).



Ето откъде е окраден оригиналният ))

пост и превод на автора Йовко/ горе...

....ето откъде е окраден материала за Постинга
и, защо Хакера Кракер не даде линка и превода
на автора ....
цитирай
5. marana69 - ..ето, това се крие, зад Фокси Простото,.в Пескара..
01.06.2022 11:35
и тази, върла ПсихоПатка, оше си мисли, че е
недосегаема..ако, я приберат в кауша, се чудя
какво, ще ги правят тези..сополанчета, там..
и, кой, ще и плати...Гаранцията ?
гОрката и, майка, в черен петък, родена..

-------------

Е, тя (булята) не иска да разсъждава, а да я чете Гугъл (не знам защо не иска Яндекс да я чете) :))))

6. vacsine - юло (де не ме четеш), искаш ли да д...
30.05 21:28
юло (де не ме четеш), искаш ли да допишем поредицата за Дупедало?
Тоя път с твоята история :))))
цитирай
6. marana69 - ...mara tara, от Фейсбуук, мисля,да я дам на Полицията, крайно време е...
01.06.2022 18:03


ето го ,2удото, във Ветрило на Мания.
15г, мЪрсува, тук, инкогнито..
а, също, и във всяка druga, Социална мрежа.и ФБ, Инстаграм,

4. nikita6864 - Това е Грамадански стих!!!
23.06.2009 10:22
zlika, задължително взимаме и essy с нас за по бира ;-)

Цун за всички *-:

5. essy - zlika :))))
23.06.2009 10:22
Моля, моля:)..
цитирай
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене

За този блог
Автор: notfun
Категория: Тя и той
Прочетен: 2328263
Постинги: 1437
Коментари: 8951
Гласове: 1605
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930