Постинг
01.06.2022 10:35 -
що е то, Фокси..проСти @
Автор: notfun
Категория: Тя и той
Прочетен: 1316 Коментари: 6 Гласове:
Последна промяна: 01.06.2022 14:03
Прочетен: 1316 Коментари: 6 Гласове:
4
Последна промяна: 01.06.2022 14:03

и, кой, кой е в картин каа... тааа )
за поста „ТИ си ХАКЕР ,Сине мой "...
peshev/blog/harakterni-belezi-na-hakera/.
а, тук съм..пак азз/..)
https://milady.blog.bg/tq-i-toi/2015/11/23/smotanata-pyrva.1409312
Поредният ти Пост отново е субективен и неактуален/и краден!!
Ти си Хакер ,сине...“ отново изплагиатсван от.. чичко Гугъл...
Твоят Цирк тук е просто плод на нездрави емоции и Болно Его..
Хистерия и патетика има у теб извини ме,колега..и никаква здрава
Софистика...
Г.100именов Гювеч- анофф, и аз заставам на100 % зад думите си.
За сетен път те съветвам, Г-не ,не си вади *урката тук в детската
градина. Има прекалено много добре презентирани профи сайтове,
ако ти се възприемаш ,като ИТ професионалист,за да можеш най
сетне там да се докажеш ,и начешeш своето болно Его и Мания за
величие. Нямам никакви лични симпатии и отношения към теб.
Просто те сигнализирам в една нормална открита дискусия,
и пред лицето на всички колеги и служебни лица от блога.
Моля те ,не ми пиши на лични !
Следващ постинг
Предишен постинг
още 866год, НЕМА да стигнеш...
кака си, буля си, леля си, и...баба си..Джулия..
Тагове: retarded,
цитирайкака си, буля си, леля си, и...баба си..Джулия..
Тагове: retarded,
2.
notfun -
https://m.imdb.com/title/tt0044632/mediaviewer/rm2793322753?ref_=ext_shr_lnk
01.06.2022 10:45
01.06.2022 10:45
ще дам и Видеото, по обяд...
накъдето, и да се''обърна'',гранича, със Себе си..))
Джулия Невърленд..
Графиня Глория фон Турн унд Таксис, Долна Саксония...
3.
notfun -
https://starforlife.blog.bg/lichni-dnevnici/2017/05/04/windows-10-creators-update-otgovor.1545040?reply=4997733
01.06.2022 10:54
01.06.2022 10:54
да дам и Баткоо, че ни..доМъчня многоо, на всички...нали..
жорее, елаа бе..имаме Празник днес, лутко..
4. cortana - 29.09.2015 17:30 - Ти си Хакер?! ( няма по-престижно от това )
04.05.2017 23:15
http://starforlife/technology/2015/09/29/ti-si-haker-niama-po-prestijno-ot-tova.1395450
"Хакер" това е начин на живот!
PhrozenCrew on April 29th, 2009 19:44 [#]
Това е материал, който циркулира в БГ интернет пространството може би от 7-8 години. Добре е да се популяризира, но има един проблем.
Кодирането на знаците в материала е в Windows-1251, в хедъра е изпратена заявка за четене от браузера на Windows-1251.
И все пак има маймуница в истински браузери, като Opera и Firefox.
Иначе сървара на пръв поглед излъчва:
Accept-Charset: windows-1251,utf-8;q=0.7,*;q=0.7
Ако си приятел на Йовко му кажи да си оправи кодирането на символите в материала или излъчването на енкодинга от сървара. Подобен проблем би отказал от четене много кандидат хакери :).
Ето откъде е окраден оригиналният ))
пост и превод на автора Йовко/ горе...
....ето откъде е окраден материала за Постинга
и, защо Хакера Кракер не даде линка и превода
на автора ....
и тази, върла ПсихоПатка, оше си мисли, че е
недосегаема..ако, я приберат в кауша, се чудя
какво, ще ги правят тези..сополанчета, там..
и, кой, ще и плати...Гаранцията ?
гОрката и, майка, в черен петък, родена..
-------------
Е, тя (булята) не иска да разсъждава, а да я чете Гугъл (не знам защо не иска Яндекс да я чете) :))))
6. vacsine - юло (де не ме четеш), искаш ли да д...
30.05 21:28
юло (де не ме четеш), искаш ли да допишем поредицата за Дупедало?
Тоя път с твоята история :))))
цитирайнедосегаема..ако, я приберат в кауша, се чудя
какво, ще ги правят тези..сополанчета, там..
и, кой, ще и плати...Гаранцията ?
гОрката и, майка, в черен петък, родена..
-------------
Е, тя (булята) не иска да разсъждава, а да я чете Гугъл (не знам защо не иска Яндекс да я чете) :))))
6. vacsine - юло (де не ме четеш), искаш ли да д...
30.05 21:28
юло (де не ме четеш), искаш ли да допишем поредицата за Дупедало?
Тоя път с твоята история :))))
6.
marana69 -
...mara tara, от Фейсбуук, мисля,да я дам на Полицията, крайно време е...
01.06.2022 18:03
01.06.2022 18:03
ето го ,2удото, във Ветрило на Мания.
15г, мЪрсува, тук, инкогнито..
а, също, и във всяка druga, Социална мрежа.и ФБ, Инстаграм,
4. nikita6864 - Това е Грамадански стих!!!
23.06.2009 10:22
zlika, задължително взимаме и essy с нас за по бира ;-)
Цун за всички *-:
5. essy - zlika :))))
23.06.2009 10:22
Моля, моля:)..
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене
