Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
08.12.2022 14:45 - ..избрах, една ''китка''..за вас..
Автор: notfun Категория: Тя и той   
Прочетен: 554 Коментари: 3 Гласове:
4

Последна промяна: 08.12.2022 14:46

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg
 

 бъдете  здрави, бодри и полезни, скъпи мои читатели,
 и, приятели..
Нашата Мисия, на този Свят ,е да...даваме...
без да съжаляваме, и без да се  страхуваме..

"ако, не ви харесва, това, което получавате..
обърнете Внимание, на това, което..давате"
КарлосАрана Сезар Кастанеда








Гласувай:
4



Следващ постинг
Предишен постинг

1. dobrodan - Тук се появява едно диалектическо противоречие :).
08.12.2022 17:06
От човек можеш да вземеш, няма значение как.
НЕ МОЖЕШ ДА МУ ДАДЕШ, АКО ТОЙ НЕ ИСКА ДА ВЗЕМЕ!
цитирай
2. notfun - ...винаги, може, красс..знам го..
08.12.2022 18:11
можеш, да му дадеш, най малкото..добър Пример..

за средно интелегентен човек, и това,
е достатъчно..
за другите ,като разните му сектанти, жалкоо..
...може би, има и друг Живот ))))
в което ,и маймнуните, не вярват..омммммм...
цитирай
3. eva666 - ето, още малко..кастанеда..за Еволюцията, без 'край'..
08.12.2022 18:27


4. Нещата не се променят. Човек просто променя начина, по който ги вижда, това е всичко.

5. Нещастието на хората е контрапункт между глупостта и невежеството.

6. Всеки би се удивил от това, на какво е способен, когато е притиснат до стената.

7. Можеш да се сбогуваш по много начини. Най-добрият е като запазиш спомен за всичко добро, което си дал и получил, и бъдеш горд, че си бил част от това. Така се сбогува воинът.

8. За да вземеш максимума от живота, трябва да умееш да се променяш. Но най-трудно е да вземеш решение за това.
цитирай
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене

За този блог
Автор: notfun
Категория: Тя и той
Прочетен: 2328234
Постинги: 1437
Коментари: 8951
Гласове: 1605
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930