Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
28.12.2022 15:29 - многоо доктори, хилаво..блогЕ @
Автор: notfun Категория: Тя и той   
Прочетен: 649 Коментари: 6 Гласове:
4

Последна промяна: 28.12.2022 15:30

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg
 

  ....Това, е опасна, и хлъзгаваподлост,  мешавица, която, може..
 да обърка /объркала е/ многоо недорасли Души!

 Измамата, конспирациите с Евреите,и коварната замяна, Ревеврсията,
с  полутайната, клика, на хазарското котило/ или ционистката секта, 
 е, "обърнало наопак, " Света, Науката, и Духовното Христово Учение, 
в една, опасно мътна, и бездънна...Геена, без изход..
това, "дело",  е подлостта на Сатана/ Светлият Луцифер/ 
който покорява, Умовете, със суета, и духовна горделивост..
минала съм през това.блато..ЛЪЖА е!!
аз се покаях,  за моите заблуди, и се нядявам, на  Вечно Спасение..
 по Божията  милост..Амин..

това е, Великата Идея, на Християнската доктрина..

...мислете 3 х 3, и тогава, поствайте.."послания"..до.."всички"..

=========------============//////


14:29 - Истинската Библия Автор: doctora1 Категория: Технологии   image
Прочетен: 61 Коментари: 1 Гласове:  0
 
 Поставяли ли сте си този въпрос какво адже ба трябва да е Библията? КАКВО??? Дали разказите на дребен народ с чувство за малоценност и едновременно за превъзходство над другите или съвети как хората да живеят по - достойно и по - добре? Доста лъжи са сътворили евреите по своя път по света и глупости съответно и беди са си спечелилили заради техните водачи ... Златният телец още им е в главите ... Още от преди 200 000 години когато се отделят от българите на Балканския полуостров и избрали мъжкото начало за водещо и те или заедно с другите простаци са фалшивицирали базисната истина за Реброто Евино тоест за произхода на мъжкото начало и неговото предназначение и защо адже ба е било необходимо на умираща свръхцивилизация ... Както и да е ... Не съвсем както и да е, като когато се опитват да се върнат до Конницата овладявайки южните земи на балканите те въвеждат лъжата и безчестието / хитроумният Одисей е само блед пример за това ... / и се ражда хибрида гърци ... Много лоша карма за всички ... Писал съм ги тези неща .



Гласувай:
4


Вълнообразно


1. notfun - ...Време е, да 'изчистим'' тези, тук..
28.12.2022 15:34
авгиеви обори, за това пиша, още...


след като Словото, е вибрация..и твори,Тайната на Живота..
поспрете със пРости х 20н на ден г жа вирту..панка..))

Бог, чете..Сърцата...нема нужда, от излишък, сестро )
цитирай
2. notfun - ..етоо...за ккаво, говоря..НАДМЕНОСТ, И НАЦИОНАЛ.фалшива гпрдост..
28.12.2022 15:53
НЕМА 'такова', в ХристУчение / за Любовта и Мъдростта..
прошка, изкупление, и Вътзраждане!
Всички, сме ЕВРЕИ, т е. наследници на Божият син..
моля, да се осъзнаете..
това, в което залитате/патриот, емоции/ е греховно..
и не 'води' наникъде..

Древните Българи са от 3ти и 4ти син на Сим , които оцелели и не били убити от Хам и Яфет , тръгнали на север и стигнали до Устието на река Струма и Вардар 6-7000 години пр.н.е.Това е Първата Цивилизация.

Потопът е станал 5600г. пр. Христа.

Свети Авентин пише . че Българите и Баварците произлизат от един род , от рода на Болгар от древна Арамения , езерото Ван , по средното течение на реките Тигър и Ефрат .От там тръгва Зиези ZIEZI.

Тръгва принудително на запад и стига до реките Струма и Вардар.

Създаване на Ковратова Кубратова България , а не от Исперих .

Хам е Втрората Цивилизация , която се основава на наглост , арогантност и интригантство. Това са египтяни , асирийци , персийци , елини и германи.

Елините идват на Балканите преди около 1600г .Плиний Стари , Омир , Диодор , Евсевий .

Идват тука с цел да вземат Царския Благороден произход на Ариите .
цитирай
3. dobrodan - Бая глупости тия дни в блога :).
28.12.2022 16:50
Докторът да си прави вечния двигател :) и да не се занимава с научна фантастика :).
цитирай
4. notfun - ...ама, Нещата, са точноо..'наОбратно''.Антигравитацията, може, да породи, /новата/ Свободна Енергия..
28.12.2022 17:04



Същност на всемира - гравитацията RSS емисия на doctora1.blog
Гравитацията като източник на енергия
Автор: doctora1 Категория: Технологии
цитирай
5. notfun - https://ibube.wordpress.com/tag/%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%B4%D0%B2%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%B5%
28.12.2022 17:07


давала съм и нашият световен физк- Кирил Чуканов, има го в Тубата..
цитирай
6. notfun - прав си, виждам, Простотията, няма почивни дни..)
29.12.2022 16:54
тук, е нужна Мъдрост,и дълготърпение
за да го..озаптим, брат Дончо Тончо @@
пак, изтървал конете, в ряката.на запоя..

...Блогът на tonsun

От време на време пиша и сериозни статуси. Приемайте ги като временно умопомрачение!!! Понякога само Лудостта крепи Здравият Разум!!!
цитирай
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене

За този блог
Автор: notfun
Категория: Тя и той
Прочетен: 2328177
Постинги: 1437
Коментари: 8951
Гласове: 1605
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930