Постинг
28.12.2022 15:29 -
многоо доктори, хилаво..блогЕ @
Автор: notfun
Категория: Тя и той
Прочетен: 649 Коментари: 6 Гласове:
Последна промяна: 28.12.2022 15:30
Прочетен: 649 Коментари: 6 Гласове:
4
Последна промяна: 28.12.2022 15:30
....Това, е опасна, и хлъзгаваподлост, мешавица, която, може..
да обърка /объркала е/ многоо недорасли Души!
Измамата, конспирациите с Евреите,и коварната замяна, Ревеврсията,
с полутайната, клика, на хазарското котило/ или ционистката секта,
е, "обърнало наопак, " Света, Науката, и Духовното Христово Учение,
в една, опасно мътна, и бездънна...Геена, без изход..
това, "дело", е подлостта на Сатана/ Светлият Луцифер/
който покорява, Умовете, със суета, и духовна горделивост..
минала съм през това.блато..ЛЪЖА е!!
аз се покаях, за моите заблуди, и се нядявам, на Вечно Спасение..
по Божията милост..Амин..
това е, Великата Идея, на Християнската доктрина..
...мислете 3 х 3, и тогава, поствайте.."послания"..до.."всички"..
=========------============//////
14:29 - Истинската Библия Автор: doctora1 Категория: Технологии

Прочетен: 61 Коментари: 1 Гласове: 0
Поставяли ли сте си този въпрос какво адже ба трябва да е Библията? КАКВО??? Дали разказите на дребен народ с чувство за малоценност и едновременно за превъзходство над другите или съвети как хората да живеят по - достойно и по - добре? Доста лъжи са сътворили евреите по своя път по света и глупости съответно и беди са си спечелилили заради техните водачи ... Златният телец още им е в главите ... Още от преди 200 000 години когато се отделят от българите на Балканския полуостров и избрали мъжкото начало за водещо и те или заедно с другите простаци са фалшивицирали базисната истина за Реброто Евино тоест за произхода на мъжкото начало и неговото предназначение и защо адже ба е било необходимо на умираща свръхцивилизация ... Както и да е ... Не съвсем както и да е, като когато се опитват да се върнат до Конницата овладявайки южните земи на балканите те въвеждат лъжата и безчестието / хитроумният Одисей е само блед пример за това ... / и се ражда хибрида гърци ... Много лоша карма за всички ... Писал съм ги тези неща .
Вълнообразно
авгиеви обори, за това пиша, още...
след като Словото, е вибрация..и твори,Тайната на Живота..
поспрете със пРости х 20н на ден г жа вирту..панка..))
Бог, чете..Сърцата...нема нужда, от излишък, сестро )
цитирайслед като Словото, е вибрация..и твори,Тайната на Живота..
поспрете със пРости х 20н на ден г жа вирту..панка..))
Бог, чете..Сърцата...нема нужда, от излишък, сестро )
НЕМА 'такова', в ХристУчение / за Любовта и Мъдростта..
прошка, изкупление, и Вътзраждане!
Всички, сме ЕВРЕИ, т е. наследници на Божият син..
моля, да се осъзнаете..
това, в което залитате/патриот, емоции/ е греховно..
и не 'води' наникъде..
Древните Българи са от 3ти и 4ти син на Сим , които оцелели и не били убити от Хам и Яфет , тръгнали на север и стигнали до Устието на река Струма и Вардар 6-7000 години пр.н.е.Това е Първата Цивилизация.
Потопът е станал 5600г. пр. Христа.
Свети Авентин пише . че Българите и Баварците произлизат от един род , от рода на Болгар от древна Арамения , езерото Ван , по средното течение на реките Тигър и Ефрат .От там тръгва Зиези ZIEZI.
Тръгва принудително на запад и стига до реките Струма и Вардар.
Създаване на Ковратова Кубратова България , а не от Исперих .
Хам е Втрората Цивилизация , която се основава на наглост , арогантност и интригантство. Това са египтяни , асирийци , персийци , елини и германи.
Елините идват на Балканите преди около 1600г .Плиний Стари , Омир , Диодор , Евсевий .
Идват тука с цел да вземат Царския Благороден произход на Ариите .
цитирайпрошка, изкупление, и Вътзраждане!
Всички, сме ЕВРЕИ, т е. наследници на Божият син..
моля, да се осъзнаете..
това, в което залитате/патриот, емоции/ е греховно..
и не 'води' наникъде..
Древните Българи са от 3ти и 4ти син на Сим , които оцелели и не били убити от Хам и Яфет , тръгнали на север и стигнали до Устието на река Струма и Вардар 6-7000 години пр.н.е.Това е Първата Цивилизация.
Потопът е станал 5600г. пр. Христа.
Свети Авентин пише . че Българите и Баварците произлизат от един род , от рода на Болгар от древна Арамения , езерото Ван , по средното течение на реките Тигър и Ефрат .От там тръгва Зиези ZIEZI.
Тръгва принудително на запад и стига до реките Струма и Вардар.
Създаване на Ковратова Кубратова България , а не от Исперих .
Хам е Втрората Цивилизация , която се основава на наглост , арогантност и интригантство. Това са египтяни , асирийци , персийци , елини и германи.
Елините идват на Балканите преди около 1600г .Плиний Стари , Омир , Диодор , Евсевий .
Идват тука с цел да вземат Царския Благороден произход на Ариите .
Докторът да си прави вечния двигател :) и да не се занимава с научна фантастика :).
цитирай
4.
notfun -
...ама, Нещата, са точноо..'наОбратно''.Антигравитацията, може, да породи, /новата/ Свободна Енергия..
28.12.2022 17:04
28.12.2022 17:04
Същност на всемира - гравитацията RSS емисия на doctora1.blog
Гравитацията като източник на енергия
Автор: doctora1 Категория: Технологии
5.
notfun -
https://ibube.wordpress.com/tag/%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%B4%D0%B2%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%B5%
28.12.2022 17:07
28.12.2022 17:07
давала съм и нашият световен физк- Кирил Чуканов, има го в Тубата..
тук, е нужна Мъдрост,и дълготърпение
за да го..озаптим, брат Дончо Тончо @@
пак, изтървал конете, в ряката.на запоя..
...Блогът на tonsun
От време на време пиша и сериозни статуси. Приемайте ги като временно умопомрачение!!! Понякога само Лудостта крепи Здравият Разум!!!
цитирайза да го..озаптим, брат Дончо Тончо @@
пак, изтървал конете, в ряката.на запоя..
...Блогът на tonsun
От време на време пиша и сериозни статуси. Приемайте ги като временно умопомрачение!!! Понякога само Лудостта крепи Здравият Разум!!!
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене
