Постинг
29.12.2022 16:14 -
1 млрд € за Лимасол, новият Дубай..
Автор: notfun
Категория: Тя и той
Прочетен: 539 Коментари: 2 Гласове:
Последна промяна: 29.12.2022 18:07
Прочетен: 539 Коментари: 2 Гласове:
5
Последна промяна: 29.12.2022 18:07

.jpg)
Лимасол ще инвестира близо 1 млрд. евро, за да стане "зелен" град публикувано на 03.09.22 в 08:03
Автор: Бранислава Бобанац - кор. на БНР в Кипър



NB.
снимките са под Защита, на Закона/ за авторски права..
.jpg)
Мечтата на интроверта - да няма до него ...
В какъв порядък индоевропейските народи ...
Кое в кабинета на Радев е както трябва, ...
В какъв порядък индоевропейските народи ...
Кое в кабинета на Радев е както трябва, ...
е това, проклятие, над България..??
аз съм в потрес, тук се наливат милиарди, строят небостъргачи за 3 месеца
ще покажа и др.снимки..работа ,има за всчики отлични условия
за живот и бизнес, и многоо ясно, хора, от цял Свят,които живеят доволно
и щастливо...
срещнах и много българи..които са от 20г тук..и децата им
казавт за Кипър- мамо, да си ходим ,у дома...
ето, това ,е Глобазлизация, ако нещо, не ви допада, запитайте се, да не би
вие,да сте, нещо, объркани..)
бих написала, един хубав пътепис...
но, средата, тук е..силно ''ограничена''и манипулирана ментално..
в общуване, култура и..интелект, съжалявам, да го изрека..така ))
Весела и здрава Новата 2023год, бъдете нормални,
щастливуи, доволни, и обичани..
цитирайаз съм в потрес, тук се наливат милиарди, строят небостъргачи за 3 месеца
ще покажа и др.снимки..работа ,има за всчики отлични условия
за живот и бизнес, и многоо ясно, хора, от цял Свят,които живеят доволно
и щастливо...
срещнах и много българи..които са от 20г тук..и децата им
казавт за Кипър- мамо, да си ходим ,у дома...
ето, това ,е Глобазлизация, ако нещо, не ви допада, запитайте се, да не би
вие,да сте, нещо, объркани..)
бих написала, един хубав пътепис...
но, средата, тук е..силно ''ограничена''и манипулирана ментално..
в общуване, култура и..интелект, съжалявам, да го изрека..така ))
Весела и здрава Новата 2023год, бъдете нормални,
щастливуи, доволни, и обичани..
не бъркай, Диховната сфеера и надСтройка..
с поповете, и църквите..
всичко, е манипулирано, сигурно, се досещащ,защо @@@
цитирайс поповете, и църквите..
всичко, е манипулирано, сигурно, се досещащ,защо @@@
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене
