Прочетен: 1004 Коментари: 8 Гласове:
Последна промяна: 30.12.2022 19:10

2част, Структурите на Ануннаки..
В този смисъл всички любопитни към историята на човечеството имат късмет. Нещо наистина изненадващо е открито в район на Южна Африка, по-точно на около 150 км западно от пристанището Мапуто. Находката представлява останки от голям мегаполис с площ около 1,500 квадратни километра.
съдържание/ следва в линка, в коментарии... I. Намирането, което може да промени всичко
II. 450,000 BC III. 445,000 BC IV. 416,000 BC V. 400,000 BC

Анунаки Метрополис © Daniel Dociu / Artstation
В този смисъл всички любопитни към историята на човечеството имат късмет. Нещо наистина изненадващо е открито в район на Южна Африка, по-точно на около 150 км западно от пристанището Мапуто. Находката представлява останки от голям мегаполис с площ
около 1,500 квадратни километра
Намирането, което може да промени всичко
И което е по-интересно, изследователите смятат, че градът е построен между 160,000 200,000 и 10,000 XNUMX пр. Н. Е. Като част от още по-голяма общност от приблизително XNUMX XNUMX квадратни километра.
Въпреки че този регион е малко отдалечен, местните фермери вече са се натъкнали на кръговите структури, съставлявали древния мегаполис, но досега никой не се е опитал да разбере кой ги е направил или на колко години са били.
Но всичко това се промени, когато следователят Майкъл Телингър се обедини с местния пожарникар и пилот Йохан Хайне, за да разбере повече за тях. Разглеждайки тези невероятни структури отгоре, Майкъл веднага разбра, че тяхното значение е очевидно подценено.
Но всичко това се промени, когато следователят Майкъл Телингър се обедини с местния пожарникар и пилот Йохан Хайне, за да разбере повече за тях. Разглеждайки тези невероятни структури отгоре, Майкъл веднага разбра, че тяхното значение е очевидно подценено.
Местните жители са се сблъсквали с тези великолепни каменни кръговебезброй пъти преди
© Image Credit: Michael Tellinger
оригинал линк..
https://amcstudio.ro/amc_blog/daniel-dociu-masterclass/

следва, в линка...
СВЕТЛА Й ПАМЕТ
Кое в кабинета на Радев е както трябва, ...
Досега трябваше вече да са се завърнали, а тя да е унищожила Земята.
Основите на този мит са някъде в толкова далечно минало, че съм се отказал да търся.
Опитвам се да намеря индийските веди, но засега излизат само коментари по тях.
То не бяха градове, мостове през океаните, трилионо години на Брама ли, на Шива ли...
Всичко това е просто една възможност.
В центъра на Африка е работил Габонският природен ядрен реактор.
Космическите частици и лъчи също предизвикват мутации.
30.12.2022 16:14
Досега трябваше вече да са се завърнали, а тя да е унищожила Земята.
Основите на този мит са някъде в толкова далечно минало, че съм се отказал да търся.
Опитвам се да намеря индийските веди, но засега излизат само коментари по тях.
То не бяха градове, мостове през океаните, трилионо години на Брама ли, на Шива ли...
Всичко това е просто една възможност.
В центъра на Африка е работил Габонският природен ядрен реактор.
Космическите частици и лъчи също предизвикват мутации.
ненапразно, е наречена, Книга на книгите../така се е запазил Споменът
за Началото на...началата )
В 1760 г. пр. н. е. тюрко-персийските племена касити, обитаващи крайбрежието на Каспийско море, завладяли Вавилон и установили собствена династия. В глава седма от книгата на пророка Даниил се говори: „Той е различен от всички зверове и има десет рога“. Кого подразбира Даниил под „звяра“? Смятам, че е е имал предвид вожда на номадските народи, завладяли Вавилон, след това Дарий и Кир, установили господството си в Предна и Мала Азия. „Десетте рога“ означават десетичния принцип при формирането на воинските подразделения при номадите, впоследствие заимстван от гърците, римляните, монголите, казачеството. Край на вавилонското господство сложил Кир, както пише в глава първа на Стария завет: „И беше там Даниил до първата година на царя Кир“. Даниил отбелязва своя владетел Навуходоносор, разрушил Йерусалим и превърнал родствените на пророка юдеи и децата им в роби, в глава 13-та на Откровението: „Дадено му бе да води война със светиите и да ги победи; и дадена му бе власт над всяко коляно и народ, език и племе“. Даниил нарича иносказателно „звяр“ и Навуходоносор, защото не може да изрази отношението си към него в прав текст; главата на държавния чиновник би отлетяла от раменете му без съд и следствие.
Ануннаки, с у Хората/ авт. д р Крис Харди,описва
последният Потоп, и го тълкува чрез семантичните полета..
/ това е било в Месопотамия, и Вавилон..и затова, оттам бягат
до Индия, и после 'нагоре'..останалите човешки същества..
има го и в Индийският Епос.
това, е написано,и в Енума Елиш...и в Битие, като мит )
30.12.2022 16:55
ето го, пак..
Ядрената война на “Дрона Парва”
Една от най-странните истории на древните индуистски веди идва от превод на “Дрона Парва”, седмата книга в “Махабхарата”. Книгата описва Дрона – войн, назначен за лидер на армия във войната в Курукшетра и последвалата му смърт в тази битка. Историята се вписва в теми, наблюдавани другаде в “Махабхарата”, и други древни текстове, които подробно описват трудностите на войната, но тази конкретна книга предоставя някои описания, които звучат зловещо подобно на ефектите от ядрената война.
Експлозии, които изравняват всичко със земята, животни крещят и умират, погълнати от пламъци, умиращи бебета на бременни жени и метална броня, която се топи върху кожите на воините – всичко звучи като резултат от ядрен взрив. В него се споменават птици, падащи от небето. Причината е един снаряд, зареден с цялата сила на Вселената, ярък като хиляда слънца.
виж там в линка...има и картинки на Вимана @
Шумерите пишат и за Оанес - полу-риба, полу-човек.
Ние не знаем нищо за океана :). На практика нищо. Това е не по-малко притеснително.
Относно виманите. Не знаем какво ги е задвижвало, но знаем какво трябва да ядат пилотите им и какви дрехи да носят.
Нещо никак, ама съвсем и изобщо не е наред в цялата тая работа.
30.12.2022 19:03
/ виж и снимките, от оригиналн линк..
Затова съм сигурен, че не знаем нищо за някакви си само 10 000 години назад.
Шумерите пишат и за Оанес - полу-риба, полу-човек.
Ние не знаем нищо за океана :). На практика нищо. Това е не по-малко притеснително.
Относно виманите. Не знаем какво ги е задвижвало, но знаем какво трябва да ядат пилотите им и какви дрехи да носят.
Нещо никак, ама съвсем и изобщо не е наред в цялата тая работа.
