Постинг
20.04.2023 20:09 -
моля ви имам Въпрооссс...
Автор: notfun
Категория: Тя и той
Прочетен: 3421 Коментари: 6 Гласове:
Последна промяна: 20.04.2023 20:13
Прочетен: 3421 Коментари: 6 Гласове:
5
Последна промяна: 20.04.2023 20:13
към многоЗнаещата, и многоБройна,любима Публика, на сайта....
и , той, е, следният :
ТОВА ""нещо"", Дуа Липа, ли е....
Момичето, което, така , ме очарова..
преди 2 -3 год..
аз, лично, смятам, че ..ТОВА е друг човек
може и да е Клонинг..не се смейте..Хуманоид от 4ти Вид...
/роботКА @
ние,
ЖИВЕЕМ в Динамични..Времена...++++++

Аита пеапеа, драги сънародници
Мечтата на интроверта - да няма до него ...
9-ТИ ЮНИ - ЩАСТЛИВ ДЕН ЗА БЪЛГАРИЯ
Мечтата на интроверта - да няма до него ...
9-ТИ ЮНИ - ЩАСТЛИВ ДЕН ЗА БЪЛГАРИЯ
Следващ постинг
Предишен постинг
бъдете РАЗУМНИ, уважаеми..
МАНИПУЛИРАТ ВИ, и от ''дата лагера !!
Центърът, е ЕДИН /и,многоо коварен..
пао, ще го, напиша...
защото, държа, на вас...о, клети, с ва..)
20:16 - Понеже Блог.бг в ненужно престараване изтри след 11 часа този материал го качвам отново, между другото той е от Дойче веле
автор: iw69 категория: Политика
прочетен: 2 коментари: 0 гласове: 1
последна промяна: 20:18
Kак в Германия експлоатират източноевропейци
цитирайМАНИПУЛИРАТ ВИ, и от ''дата лагера !!
Центърът, е ЕДИН /и,многоо коварен..
пао, ще го, напиша...
защото, държа, на вас...о, клети, с ва..)
20:16 - Понеже Блог.бг в ненужно престараване изтри след 11 часа този материал го качвам отново, между другото той е от Дойче веле
автор: iw69 категория: Политика
прочетен: 2 коментари: 0 гласове: 1
последна промяна: 20:18
Kак в Германия експлоатират източноевропейци
Има и доста приятни снимки, благодаря за препратката!
цитирай
3.
marana69 -
...сигурноо..НИКОЙ, не може да откаже, едни ''бързи'' 20, 30 50 млн.м $$$$$$$$$$
20.04.2023 21:09
20.04.2023 21:09
[quote=dobrodan]
Има и доста приятни снимки, благодаря за препратката!
цитирайИма и доста приятни снимки, благодаря за препратката!
Жената си оправдава парите, да е жива и здрава!
цитирай.....знаемесе..какви смее.. @ ) това, е Явление, а аз имам нюх )
Днес Дуа Липа е на кориците на всички световни списания, в клюкарските вестници и сайтове, защото милиони я следват в инстаграм, а любовните и истории, са топли и пикантни
като люта балканска чорба.
..беше ми приятно..)
https://twitter/dlipahungary/status/1492381102857670656
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене
