Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
21.04.2023 12:21 - ...изведнъж, и Моника..
Автор: notfun Категория: Тя и той   
Прочетен: 1810 Коментари: 2 Гласове:
3


Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
 

остаря, на 58...
та, аз до 60, бях КУКЛА @)))
а, го4о, искал ,бил..да "сложа"" жаба@
бах ти и..селянинЪт, без колелоооо...




Video, Malena..

Muzikata e, samo. za...ceniteli ++++ )

image




Гласувай:
3



1. dobrodan - Всички остаряваме.
21.04.2023 12:34
Доста неприятно, но нямало друг начин да живеем по-дълго...
цитирай
2. marana69 - ... Възрастта не е някакъв.. porok )
21.04.2023 12:46
напротив...
Жената на 2о, е Роза, но, Жената ,на 50, е Букет от рози @

да го кажа, по ''духовно-езотеричному''...)

нашият Живот, тук, за Земята , е Училище...
като, от 1 до 12 клас../ примерно.

ние ,не сме тук, не..за да бъдем ''шастливи'', красиви, или..богати..

ние сме, тук за да научим, най трудните Уроци...

да преодолеем..АЗ а , Его то, да 'убием' Човешката форма'.. ,
което, е безспорно..много трудно..)

затова, и на стари години, ние, погрозняваме, или.се разболяваме..
за да се ..смирим ()

такава е Висшата Идея, за нашата Земна Опитност ( Живот)

цитирай
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене

За този блог
Автор: notfun
Категория: Тя и той
Прочетен: 2328204
Постинги: 1437
Коментари: 8951
Гласове: 1605
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930